MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bänk 16349188
nr 1634 9188
Bänk
Furu. Längd: 105 cm, djup: 32 cm, höjd: 29 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 20:38:20
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr