MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Bänk 16349188

nr 1634 9188

Bänk

Furu. Längd: 105 cm, djup: 32 cm, höjd: 29 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 augusti 2024
kl 20:38:20